REKLAMA

POLICJA: Ukradł puszkę WOŚP. Miał więcej na sumieniu (VIDEO)

Jak podała w komunikacie prasowym KPP w Garwolinie, policjanci z Wydziału Kryminalnego garwolińskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sprzętu elektronicznego w jednym z marketów na terenie miasta. Wiadomo także, że 25-latek ukradł puszkę z datkami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która była wystawiona w innym sklepie.

Kryminalni z Garwolina zatrzymali 25-latka w ubiegły wtorek. Mężczyzna ukradł z jednego z lokalnych marketów czytnik e-book’ów. Straty oszacowano na około 500 złotych. Jak podają policjanci, funkcjonariusze we współpracy z policjantami zespołu ds. wykroczeń powiązali zatrzymanego z inną kradzieżą, do której doszło kilka dni wcześniej. 25-latek wykorzystując moment nieuwagi sprzedawcy w innym sklepie zabrał z lady puszkę z datkami, przeznaczonymi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pracownicy sklepu, z którego skradziono puszkę podają, iż mogło się w niej znajdować około 200 złotych. Jak podkreśla na swoim portalu Mazowiecka Policja, każda kradzież zasługuje na potępienie, jednak kradzież pieniędzy przeznaczonych na cele charytatywne szczególnie bulwersuje. Mężczyzna trafił do aresztu i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

23-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)