REKLAMA

Jarocin: Tragiczna śmierć małżeństwa. Reanimowano męża, po chwili zmarła żona

Sobotnia interwencja medyków w Jarocinie (woj. wielkopolskie) zakończyła się tragedią. Medyków wezwano do 65-latka, który nagle zasłabł. Po dotarciu na miejsce, ratownicy podjęli akcję reanimacyjną. Niestety, na widok stanu męża, przytomność straciła także jego żona. Pomimo starań, pary nie udało się uratować.

Karetka otrzymała wezwanie do jednego z mieszkań na Rynku w Jarocinie. Przekazano im, iż 65-latek nagle stracił przytomność. Okazało się, że w mieszkaniu przebywała również jego małżonka, która z niepokojem przyglądała się akcji reanimacyjnej. Kobieta miała nagle osunąć się na ziemię.

Ratownicy zareagowali natychmiast, przystępując do reanimacji seniorki. Niestety, małżeństwa nie udało się ocalić. Okoliczności zdarzenia ma zbadać policja pod nadzorem prokuratury. Jak przekazali oficerowie, wstępne dochodzenie wykluczyło udział osób trzecich. Całość zdarzenia określono jako, prawdopodobnie, „nieszczęśliwy wypadek”.

– Strażacy nie wykryli w mieszkaniu tlenku węgla. Wykluczono, by do śmierci tych osób przyczyniły się osoby trzecie. Całe zdarzenie traktujemy jako nieszczęśliwy wypadek — przekazała mediom asp. sztab. Agnieszka Zaworska z KPP w Jarocinie.

źródło: fakt.pl

23-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)